Černé tričko Send noodles

350 

Náš merch tričko je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí podpořit naše vzdělávací a volnočasové aktivity. Každé zakoupené tričko nám pomáhá financovat naše projekty a umožňuje nám dále se rozvíjet.

Pokud jsi milovníkem nudlí a vtipů, pak je tohle tričko přesně pro tebe! S tímto tričkem se určitě nikdy nebudeš nudit. S nápisem „Send noodles“ budeš kolem sebe rozdávat úsměvy a zároveň si můžeš užívat vtipné narážky na svou oblíbenou pochoutku – nudle. Neváhej a objednej si ještě dnes a pošli někomu nudle i úsměv!

Naše trička jsou vyrobená z 100% bavlny, což zaručuje jejich pohodlné nošení. Všechny obrázky a nápady, které používáme, jsou naše vlastní a jsou ručně natištěné, takže můžete mít jistotu, že si na sobě nosíte originální kousek oblečení. Když si vezmete na sebe náš merch tričko, nejenže uděláte něco dobrého pro sebe a svůj šatník, ale také přispějete k financování našich vzdělávacích a volnočasových aktivit. Díky vaší podpoře můžeme dále rozvíjet naše projekty a tvořit lepší budoucnost. Navíc jsou naše trička unisex, takže je může nosit každý bez ohledu na pohlaví.

Velikost

XS, S, M, L

Materiál

Bavlna

Design

Bao Nhi